Piri Mehmet Paşa Mh. Albay Yunus Dirik Cd. No:50/14 silivri/İstanbul
Pzt - Cm : 09:00 - 18:00

Hakkimizda

Hakkımızda

Aday Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak; Silivri – İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanına uzanan hizmet ağımız ve portföyümüzle, sektörde 20 yılı aşkın kapsamlı tecrübemiz ve güçlü kadromuzla, hayat dışı (trafik, kasko, konut vs.) ve hayat (sağlık, ferdi kaza vs.) branşlarında siz değerli müşterilerimizin tüm sigorta ihtiyaçlarına en hızlı ve verimli şekilde cevap vermeyi sürdürüyoruz.

Birikimleriniz ve emeklerinizle elde ettiğiniz tüm varlıklarınızın kıymetini biliyoruz ve onları en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu anlayış ile sahip olduklarınızın başına kötü bir şey gelmeden sizin için onları teminat altına alıyoruz. Sigorta sektörünün liderlerinden Axa Sigorta, Sompo Sigorta ve Ankara Sigorta firmalarının acentelikleri ile tatil köyü sigortasından cep telefonu sigortasına kadar, küçük büyük demeden tüm varlıklarınızı gerekli sigorta ile koruyoruz.

Müşterilerimizin kendilerine en uygun hizmeti, en kaliteli şekilde ve olabilecek en iyi fiyatlarda alması için dürüstlük, saygı ve güven ilkeleri çerçevesinde çalışıyoruz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için, doğru adrestesiniz.

 

Teklif Formu

Lütfen Sigorta Türünü Seçin:

İletişim Bilgileriniz: