Piri Mehmet Paşa Mh. Albay Yunus Dirik Cd. No:50/14 silivri/İstanbul
Pzt - Cm : 09:00 - 18:00

Tamamlayıcı Sağlık

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Sigortalı biri olarak, SGK ile anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarından faydalanabilmeniz için öncelikle alacağınız sağlık hizmetinden doğan SGK’nın karşılamadığı farkı ödemeniz gerekir. Özellikle ani gelişen sağlık sorunlarında veya pahalı tedavi yöntemlerinde bu farkı karşılamak bütçenizi zorlayabilir. Böyle durumlarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ödemeniz gereken farkı sizin için karşılayarak tanı ve tedavinizin en iyi şartlarda yapılmasını sağlar. Böylece tamamen sağlığınıza odaklanabilir ve içinize sinen tedavi yöntemini seçebilirsiniz.

Sağlık sigortası denildiğinde akla her bütçeye uygun olmayan yüksek maliyetler gelir. Oysa ki tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olmak son derece uygun fiyatlı ve kolaydır. Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmek için SGK kapsamı altında olmanız ve 59 yaşını geçmemeniz yeterlidir. Bebeğinizin bu poliçeden yararlanabilmesi içinse en az 15 günlük olması gerekir.

Karşılaştırma

ÜRÜN: Sağlığım Tamam Sigortası: Tüm Türkiye’deki SGK ve Axa Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli sağlık poliçesidir.

YATARAK TEDAVİ: Limitsiz – Katılım Paysız

DOKTOR MUAYENE: Yılda 10 vaka ile sınırlı / Limitsiz/Katılım Paysız

ÜRÜN: Sağlığım Tamam – B Plan: Ankara’da ikamet eden sigortalılarımız için SGK ve Axa Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli tamamlayıcı sağlık poliçesidir.

YATARAK TEDAVİ: Limitsiz – Katılım Paysız

DOKTOR MUAYENE: Yılda 8 vaka ile sınırlı / Limitsiz/Katılım Paysız

ÜRÜN: Sağlığım Tamam Tutumlu: İstanbul’da ikamet eden sigortalılarımız için SGK ve Axa Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerli tamamlayıcı sağlık poliçesidir.

YATARAK TEDAVİ: Limitsiz – Katılım Paysız

DOKTOR MUAYENE: Yılda 5 vaka ile sınırlı / Limitsiz/Katılım Paysız

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı Hemen Yaptırın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için formumuzu doldurarak hemen bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz 0507 316 86 08 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

Lütfen Sigorta Türünü Seçin:

İletişim Bilgileriniz: