Piri Mehmet Paşa Mh. Albay Yunus Dirik Cd. No:50/14 silivri/İstanbul
Pzt - Cm : 09:00 - 18:00

Özel Sağlık

Özel Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, sigortalıların poliçe süresi içerisinde gerçekleşen sağlık harcamalarını (doktor muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil, ameliyat masrafları v.b.) özel ve genel şartlar dâhilinde karşılayan bir sigorta çeşididir. Sağlık Sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil durum halleri, PSA ve mamografi, ambulans, geniş asistans seçenekleri ve check-up gibi ek sağlık hizmetlerini de karşılar.

Özel Sağlık Sigortası aşağıdaki planlardan oluşmaktadır.

• Sağlığım Kristal: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Yurtdışı teminatı içerir. Ayakta tedavi giderlerini içermez.
• Eko Sağlığım Kristal: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Sağlığım Kristal ürününden farklı olarak eko anlaşmalı kurum ağı ile bütçeniz için daha tutumlu fiyatlar sunar. Yurtdışı teminatı içermez.
• Süper Sağlığım Kristal: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Sağlığım Kristal ürününe ilave olarak daha yüksek limitle yurtdışı teminatı içerir.
• Sağlığım Altın: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderleriniz ise anlaşmalı kurumlarda yıllık limitli olarak %80 oranında karşılanır.Yurtdışı yatarak tedavi teminatı içerir.
• Eko Sağlığım Altın: Yatarak tedavi giderleriniz eko anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderleriniz ise eko anlaşmalı kurumlarda yıllık limitli olarak %80 oranında karşılanır. Yurtdışı teminatı içermez.
• Süper Sağlığım Altın: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderleriniz ise limitsiz ve %100 oranında karşılanır. Yurtdışı ayakta ve yatarak tedavi giderleri belirli limitlerde poliçeye dahildir.
• Eko sağlığım platin: Yatarak tedavi giderleriniz eko anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderlerinizin ise %80’i katılım dahilinde limitsiz karşılanır. Yurtdışı teminatı içermez.
• Sağlığım Platin Ekstra: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderleriniz ise limitsiz ve %80 oranında karşılanır. Yurtdışı yatarak tedavi teminatı içerir.
• Süper Sağlığım Platin: Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi giderleriniz ise limitsiz ve %100 oranında karşılanır. Yurtdışı ayakta ve yatarak tedavi giderleri belirli limitlerde poliçeye dahildir.

Özel Sağlık Sigortanızı Hemen Yaptırın!

Özel Sağlık Sigortası için formumuzu doldurarak hemen bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz 0507 316 86 08 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Formu

Lütfen Sigorta Türünü Seçin:

İletişim Bilgileriniz: